lek. med. Stolarska

Układ pokarmowy i ultrasonografia to moja specjalność od ponad 20 lat.
Jeślii potrzebujesz pomocy doświadczonego lekarza, jesteś na właściwej stronie.
Możesz tu poznać moje kompetencje i umówić się na wizytę.

Serdecznie zapraszam.

Gastrolog Wrocław

Gastrolog Barbara Woźniak Stolarska to wybitny specjalista z ponad 20 letnią praktyką zawodową,doświadczeniem krajowym i zagranicznym w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, wątroby, dróg żółciowych i trzustki, jelit. Ogromne zaangażowanie i pasja sprawiły, że niezwykle rzetelnie podchodzi do swojej pracy. W trakcie wizyty każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i uzyskuje wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące go pytania o stan zdrowia.

 

Gastrolog przeprowadza ,interpretuje badnia gastroskopii, kolonoskopii, sigmoidoskopii, rektoskopii. Doktor  Barbara Woźniak Stolarska posiada również eksperckie kwalifikacje w wykonywaniu badań USG jamy brzusznej, tarczycy, szyi, gruczołu piersiowego, jąder. Umiejętności jakimi dysponuje gastrolog Wrocław bezpośrednio przekładają się na kompleksowe leczenie kliniczne.

 

Od wielu lat jest również koordynatorem i głównym badaczem w ogólnoświatowych, programów leczenia biologicznego  choroby Leśniowskiego- Crohna, choroby refluksowej przełyku, zespołu jelita nadwrażliwego czy wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Jeżeli są Państwo zainteresowani konsultacjami, szczegółowe informacje o miejscach w których przyjmuje zostały zamieszczone na stronie stronie serwisu.

 

 

Gastroenterolog Wrocław, Gastrolog Jelenia Góra, Usg jamy brzusznej Wrocław, Usg piersi Wrocław, Usg tarczycy Wrocław