lek. med. Stolarska

Układ pokarmowy i ultrasonografia to moja specjalność od ponad 20 lat.
Jeślii potrzebujesz pomocy doświadczonego lekarza, jesteś na właściwej stronie.
Możesz tu poznać moje kompetencje i umówić się na wizytę.

Serdecznie zapraszam.

Usg piersi Wrocław

Barbara Woźniak Stolarska posiada specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych oraz specjalizację II stopnia z gastroenterologii. W 1989 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Barbara Woźniak Stolarska posiada również eksperckie kwalifikacje w wykonywaniu badań USG piersi wrocław, jamy brzusznej, tarczycy, szyi, jąder, ślinianek , przepływów brzusznych.

 

Doktor Stolarska jest ultrasonografistą z ponad 20 letnią praktyka, jest kierownikiem pracowni ultrasonograficznej w szpitalu Uniwesyteckim. Wykładowcą na kursach szkoleniowych dla lekarzy specjalistów i lekarzy szkolących się w USG. Udziela porad międzyodziałowych w zakresie interpretacji tych badań.

 

 

 W placówkach we Wrocławiu pacjenci mogą skorzystać z szerokiego pakietu badań usg, w tym także usg piersi Wrocław z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Doktor Barbara Woźniak Stolarska starannie przeprowadza cały proces diagnostyki dbając o szczegółowe opisy badań  wyjaśniając pacjentowi nasuwające się pytania czy też wątpliwości. Badanie usg piersi jest całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne.